پروژه: طراحی وبسایت و خدمات دیجیتال مارکتینگ شرکت نبوغ بهینه گستر

https://poly-urethanes.com/

نبوغ بهینه گستر شرکتی پیشرو، خوشنام و باسابقه در صنعت عایق پلی یورتان ایران است که با هدف بهینه سازی مصرف انرژی، مجری پروژه های بزرگ عایق بندی ساختمانی، صنایع سردخانه ای، گاز و پتروشیمی، آب و فاضلاب، حمل و نقل، سالن های دام و طیور و کشاورزی، در سرتاسر کشور بوده است.

تیم توانمند نبوغ بهینه گستر یکی از تأمین کنندگان و مجریان برتر در زمینه مشاوره و اجرای انواع عایق های حرارتی، برودتی، رطوبتی و صوتی پلی یورتان از قبیل فوم پاششی، فوم تزریقی، عایق پیش ساخته، ساندویچ پانل و تهیه دستگاه های مربوطه و ارائه بهترین مواد اولیه پلی یورتان است.

این شرکت به دلیل مشکلات وبسایت قبلی و افت رتبه سئو در کلمات کلیدی، نیازمند طراحی یک وبسایت جدید با هدف حضور موفق در بازار دیجیتال و افزایش فروش از طریق فضای مجازی بود.

گروه مانا ایده پس از شناسایی و بررسی دقیق نقاط ضعف وبسایت قبلی و آنالیز رتبه و کلمات کلیدی در حوزۀ عایق فوم پاششی، از یک سو با استفاده از تکنولوژی مدرن اقدام به طراحی و پیاده سازی وبسایتی جدید، سئوفرندلی، ریسپانسیو و دارای سرعت لود بالا کرد و از سوی دیگر به منظور افزایش فروش و ارتقاء رتبه در کلمات کلیدی، خدمات دیجیتال مارکتینک خود را در زمینه های محتوای اختصاصی، سئو و تبلیغات به این شرکت ارائه داد.

ارسال نظر
اطلاعات تماس شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *